Adidas odhalil nové dresy Manchester United 2018/19

Adidas odhalil nové dresy Manchester United 2018/19

Od módy po hudbu po futbal a ďalšie, Manchester kultivoval nové trendy po celé desaťročia. Inšpirovaný britskou "nu-ladovou" érou zo začiatku 90-tych rokov, v ktorej sa objavil športový streetwear, adidas odhaľuje nový Manchester United domáci dres 2018/19.

V sezóne, ktorá zahŕňala skvelé druhé miesto v anglickej Premier League, bude Manchester United očakávať, že mu sezóna 2018-19 prinesie viac slávy.

INŠPIRÁCIA

Manchester je opäť červený. Inšpirovaný tradičnými domácimi súpravami z minulosti, dres 2018/19 má predovšetkým červený dizajn s niekoľkými novými akcentmi. Na rukávoch sa nachádza biela a čierna pásiková manžeta, zatiaľ čo na ramenách sú umiestnené biele pruhy.

HVIEZDY, KTORÉ HO BUDÚ NOSIŤ


Ako 20-násobný anglický šampión, Manchester United je klub s fanúšikmi, ktorí požadujú úspech v každom zápase. Po období vzostupu a páde po odchode Sir Alexa Fergusona sa tím začína podobať starému stroju Manchester United.

Vedúce svetové hviezdy Paul Pogba, Henrikh Mkhitaryan, David de Gea a Wayne Rooney, ako aj množstvo mladistvých talentov vrátane Marcusa Rashforda, Anthonyho Martiala, Luke Shawa a Jesse Lingarda, má Manchester United pred sebou jasnú budúcnosť v horných priečkach v tabuľke Premier League a v Európe.

Toto leto sme už videli podpísanie obrancu Victora Lindelofa, ktorý pomohol posilniť obranu a pripojil sa k minuloročnej výraznej posile Erica Baillyho. Desiatky globálnych mien zostávajú v spojení s klubom, takže môžeme vidieť ešte viac čerstvých tvárí nosiť nový dres Adidas Manchester United 2018/19 v nadchádzajúcej sezóne.

Nové dresy Manchester United sú k dispozícii v pánskych i detských veľkostiach v kategórii futbalové dresy

Autor 2018-09-17 Futbal 0 1636

Zanechajte nám Váš názorZanechajte odpoveď

Musíte sa prihlásiť ak chcete napísať Váš názor..

Archív článkov

Kategórie článkov

Najnovšie názory

Žiadne názory

Vyhľadávanie v blogu

Porovnať 0
Vzad

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa