Fanshop Bayern Mníchov a svet zážitkov

Fanshop Bayern Mníchov a svet zážitkov

FC Bayern Fanshop

 

FC Bayern Megastore na treťom poschodí Allianz Areny ponúka návštevníkom s viac ako 1000 metrov štvorcových všetko, po čom futbalové srdce zatúži. Nájdete tu obrovský výber červenobielych suvenírov od výmyslu sveta. A komu by sa do Míchova nechcelo, oficiálne sufeníry nájdete v ponuke aj na našom webe v sekci fanshop Bayern Mníchov

 

V ponuke sú originálne dresy majstra Bundesligy a mnoho ďalších produktov vrátane populárneho maskota Bernieho. Všetko pre deti aj dospelých fanúšikov.

 

Otváracie hodiny v dňoch bez zápasu:

Denne: 10:00 - 18:30
Otvorené v nedeľu a počas sviatkov (s výnimkou Vianoc, Silvestra a Nový rok)

 

Otváracie hodiny v herných dňoch:

Pri otvorení štadióna je Fanshop Bayern otvorený pre všetkých návštevníkov deň zápasu a zatvára dve hodiny po poslednom hvizde.

V Ligy majstrov a večerný zápasoch ako aj v pohári DFB, fanshop rovnako zatvára dve hodiny po skončení zápasu.

Exkluzívne otváracie hodiny pre FCB Erlebniswelt návštevníkov počas hracích dní:

V deň zápasu sa fanshop otvára pre návštevníkov FC Bayern Erlebniswelt večer pred otvorením štadióna. Návšteva obchodu je však možná len s platnou zápasovou vstupenkou a platbým lístkom do sveta zážitkov. Vstupenky do FC Bayern Erlebniswelt je možné zakúpiť online alebo priamo v pokladni.

 

FC Bayern Erlebniswelt 

 

Viac ako 2500 exponátov z histórie Bavorska

 

Dresy, majstrovské šály, lístky - viac ako 500 obrázkov a videí a viac ako 2 500 exponátov svedčia o dlhej histórii FC Bayern. V takzvanom "Spielfelde" si môžu zasúťažiť aj samotní návštevníci: môžu otestovať svoju vlastnú schopnosť práce s loptou a otestovať svoje vedomosti o FC Bayern.

 

Beckenbauer, Müller, Lattek: Sieň slávy

  

Od roku 2012 FC Bayern má svoje vlastné múzeum vo vnútri štadióna. Fanúšikovia prichádzajú na viac ako 3000 metrov štvorcových hlboko do histórie združenia založeného v roku 1900. Vo vitríne nájdete takmer 50 šálov a šálok. Samozrejme, existuje aj množstvo exponátov okolo historického trojročného roku 2013. V sieti slávy sú prezentované legendy FC Bayernu: od Franza Beckenbauera až po Gerda Müllera a Uda Latkaka - okoli nich existuje veľa vzrušujúcich príbehov.

 

Od rodiska až po Klinsmanna

 
Kaviareň Gisela, miesto zrodenia Bayernu, je oživená. Kino zobrazujúce najdôležitejšie udalosti z dejín klubu. Môžeme vidieť loptu z najtesnejšieho finále všetkých čias, ďalej môžeme vidieť aj futbalový banner, ktorý kedysi Jürgen Klinsmann rozkopol a futbalové topánky Uliho Hoeneßa z roku 1974. Tiež bola verne zreplikovaná prezidentská miestnosť z ulice Säbener. Ak sa chcete cítiť ako Fritz Scherer alebo Franz Beckenbauer, tu máte príležitosť.

 

Vstupné

Dospelé 12 eur, znížené o 10 eur.
Deti (6-13 rokov) 6 eur.

Narodeninové deti majú voľný vstup (po predložení preukazu totožnosti)

 

Kombinovaná vstupenka Arena Tour a FC Bayern Erlebniswelt:

Dospelí 19 eur
Deti (6-13 rokov) 11 eur
Znížené 17 EUR (členovia FCB, školáci, študenti, učni, dôchodcovia, osoby so zdravotným postihnutím) * Len s platnou identifikáciou
Vstupenky sú k dispozícii priamo vo foyeri, online alebo telefonicky. Info linka: 089/69 93 12 22

 

Parkovanie

V Allianz Aréne bola postavená najväčšia európska parkovacia plocha s 11 000 parkovacími miestami.

Autor 2017-09-26 Futbal 0 667

Zanechajte nám Váš názorZanechajte odpoveď

Musíte sa prihlásiť ak chcete napísať Váš názor..

Archív článkov

Kategórie článkov

Najnovšie názory

Žiadne názory

Vyhľadávanie v blogu

Porovnať 0
Vpred
Vzad

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa