Prišli nové dresy FC Barcelona 2017/18

Prišli nové dresy FC Barcelona 2017/18

Nové dresy by neboli vhodné pre Nou Camp, keby na nich chýbali klasické modro červené pruhy. Červené a modré odtiene sú od roku 1900 konštantné, vždy vertikálne.

Mierne tmavšie odtiene sú prezentované v perfektnej symetrii s hustým pruhom prebiehajúcim stredom a päť menších pruhov na každej strane, ktoré sa stávajú tenšie a postupujú smerom von.

 

 

FC Barcelona vždy hrdý bol viac ako klub. Nový dres oslavuje tento kultúrny význam s golierom zabaleným vo farbách vlajky svojho Katalánska.

Slovo "Forca" nájdeme akonáhle je pravý rukáv preklopený a slovo "Barça" sa nachádza pod ľavou manžetou. Spoločne ukazujú silu, ktorú zdieľajú rodiny FCB.

Dresy v tejto sezóne 2017/18 obsahujú logo japonskej online obchodnej spoločnosti Rakuten.

 

 

Katalánsky klub bol v celej svojej histórii na špičkovej úrovni, takže je správne, že ich dresy sú plné inovatívnych funkcií.

Autentická verzia využíva technológiu Nike Aeroswift, ktorá ich zľahčuje a zrýchľuje viac ako kedykoľvek predtým. Navrhnuté sieťové zóny poskytujú dobré prúdenie vzduchu. Funkcia DriFIT zase vynikajúco odvádza pot.

Dresy si v novej sezóne vyskúša najviac obávané útočiace trio na svete - Lionel Messi, Luis Suarez a Neymar Jr. ako aj ďalší veľkí hráči Andres Iniesta, Gerard Pique, Javier Mascherano a Sergio Busquets.

 

 

Dresy FC Barcelona na novú sezónu 2017/18 si môžete zakúpiť tu. 

 

Čo si myslíte o nových dresoch? Zanechajte nám Váš názor v komentároch...

Autor 2017-07-11 Futbal 0 784
Štítok: FC Barcelona

Zanechajte nám Váš názorZanechajte odpoveď

Musíte sa prihlásiť ak chcete napísať Váš názor..

Archív článkov

Kategórie článkov

Najnovšie názory

Žiadne názory

Vyhľadávanie v blogu

Porovnať 0
Vpred
Vzad

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa